03 آذر 1394 منتشرشده در اخبار نوشته شده توسط 

ایجاد اطمینان در وب سایت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آیا بازدید کنندگان وب سایت شما پس از یک بار بازدید وب سایت از وب سایت شما خارج می شوند؟ آیا در تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به مشتریان خود مشکل دارید؟ یکی از دلایلی که باعث عدم تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به مشتری می شود عدم اعتماد بازدیدکنندگان می باشد.
بالا بردن سطح اطمینان در وب سایت می تواند باعث بالا رفتن ترافیک در سایت شود که این افزایش ترافیک باعث تبادل نظر در مورد یک محصول، دانلود کتاب الکترونیکی و یا عضویت در خبرنامه می شود.

 

شبکه های اجتماعی:

امروزه افراد زیادی در اینترنت عضو شبکه های اجتماعی هستند و استفاده از شبکه های اجتماعی روز به روز در حال گسترش می باشد.به طوری که امروزه هر شخص در اینترنت حداقل عضو یکی از شبکه های اجتماعی می باشد. کاربران امروزه به صحبت های دوستان خود بیش از هر چیزی اطمینان دارند و تصمیمات خود را بر اساس پیشنهادات دوستان و نزدیکان خود می گیرند. در صورتی که بتوانید در شبکه های اجتماعی حضور قوی داشته باشید و به مشتریان خود از طریق این شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید و خدمات قابل قبولی به آنها ارائه دهید. البته دقت نمایید اولین و مهترین مسئله در این روش جلب اعتماد ارائه خدمات و محصولات با کیفیت بالا با پایین ترین هزینه ممکن است و در صورتی که مبنای خود را به این روش بگذارید حتما در ایجاد اطمینان در کاربران خود از طریق شبکه های اجتماعی موفق خواهید شد. سعی نمایید شبکه های اجتماعی مفیدتر در زمینه کاری خود را بپیدا کنید و فعالیت روزانه خود را آغاز نمایید و چیزی که باعث اثر گذاری شبکه های اجتماعی در کسب و کار شما خواهد شد تداوم فعالیت با آنها می باشد.

ظاهر وب سایت:

برای آنکه کاربر با وب سایت شما ارتباط قوی تری برقرار کند, می بایست وب سایت شما ظاهر مناسبی داشته باشد تا کاربر مدت زمان بیشتری در وب سایت بماند و بتواند مطالب بیشتری از سایت را مطالعه نماید. برای آنکه وب سایت تاثیر مناسبی در کاربر داشته باشد می بایست ظاهر مناسبی در زمینه فعالیت کاری وب سایت داشته باشد و مثلا در صورتی که جنبه فعالیت وب سایت فروشگاهی است قالب وب سایت نیز حتما می بایست به صورت فروشگاهی طراحی شده باشد زیرا کاربران با توجه به هر زمینه فعالیتی در انتظار الگویی خاص هستند که در صورتی که وب سایت مورد نظر با الگوی ذهنی آنان مطابقت نداشته باشد شاید برای ادامه فعالیت در سایت سردرگم شوند. سادگی الگوی طراحی باعث می شود طیف وسیعی از کاربران را جذب کند و کاربران بدون پیچیدگی های طراحی بتوانند مطالب لازم را از وب سایت دریافت نمایید.

شفافیت:

بهتر است تمامی مطالبی که کاربران وب سایت شما به آن نیازمندند تا بدانند را در وب سایت خود به صورت کامل و شفاف ارائه دهید تا کاربر به صورت کامل توجیهشود. مثلا در صورتی که خدماتی ارائه می نمایید و یا کالایی می فروشید بهتر است جنبه های مختلف کالا و یا خدمت را به صورت کامل تشریح نمایید تا سوالی برای کاربر باقی نماند. از تشریح نقاط ضعف محصولات و خدمات خود نترسید و با انجام این کار حس اطمینان و اعتماد بیشتری در کاربر خود ایجاد خواهید کرد.

جوزها و تاییدیه ها:

برای آنکه کاربر با اطمینان بیشتری در وب سایت شما گشت و گذار کند بهتر است کلیه مجوزها و تاییده های اخذ شده خود را در سایت بارگذاری نمایید و در صورتی که تا کنون اقدام به اخذ مجوز ننموده اید اقدام نمایید. وجود مجوز در سایت باعث قوت قلب مشتریان می شود و تاثیر زیادی در تبدیل کاربران وب سایت به مشتری خواهد داشت.

عدم وجود خطا در وب سایت:

بهتر است قبل از آنکه کاربران وب سایت شما خطاها و صفحات مشکل دار وب سایت شما را بیابند وب سایت خود را به صورت کامل بررسی نمایید تا مشکلی در سایت وجود نداشته باشد. وجود غلط های املایی و صفحات مشکل دار باعث تاثیر منفی در جلب اعتماد کاربران می باشد. بنابراین بهتر است همین امروز بررسی وب سایت خود را آغاز کنید.

 

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 03 آذر 1394 ساعت 12:04

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آدرس و تلفن تماس

 تهران ، میدان شهدا ، هفده شهریور شمالی ، پلاک 1566 ، طبقه دوم ، واحد 3

 تلفن تماس : 02177528251 - 02177623450

 سامانه پیامک : 982177623450

ایمیل : info [@] parsait . com