تبلیغات گوگل

Google AdWordsبرنامه تبلیغات آنلاین شرکت گوگل است که به شما اجازه می دهد مشتریان جدید به دست آورید و کسب و کار خود را رونق ببخشید. به کمک آن، شما می توانید انتخاب کنید که تبلیغاتتان در کجا به نمایش در آید، می توانید بودجه مناسب کسب و کار خود را برای تبلیغاتتان تنظیم کنید و تأثیر آن را به خوبی اندازه گیری و تحلیل کنید.

محدودیتی از نظر حداقل بودجه در تبلیغات گوگل وجود ندارد. شما هر زمان که مایل باشید می توانید تبلیغات گوگل خود را معلق یا متوقف کنید.

به کمک تبلیغات گوگل، شما به افرادی که کلمات و عبارات مرتبط با کسب و کار شما را جستجو می کنند یا در وب سایت های مرتبط با موضوع کاری شما به گشت و گذار مشغول هستند، دسترسی خواهید داشت. تبلیغ شما می تواند در وب سایت گوگل و وب سایت های همکار گوگل به نمایش درآید. به کمک سیستم پرداخت هزینه به ازای کلیک موسوم به CPC، شما تنها زمانی موظف به پرداخت هزینه می شوید که فردی بر روی تبلیغ شما کلیک کند.

مزایای تبلیغات گوگل:

  • موارد مهم اندکی هستند که تبلیغات گوگل را از دیگر  انواع سیستم های تبلیغاتی متمایز می کنند. با استفاده از تبلیغات گوگل،درست در لحظه ای که افراد، محصولات و خدمات پیشنهادی شما را جستجو می کنند، به آنها دسترسی داشته باشید.
  • تبلیغات گوگل شما به افرادی که در جستجوی خدمات یا محصولاتی مشابه کسب و کار شما هستند، نمایش داده می شود. بنابراین، این افراد تمایل بیشتری به واکنش در قبال تبلیغات گوگل شما دارند.
  • به کمک سیستم پرداخت هزینه به ازای کلیک (CPC)، از موجودی شارژ تبلیغات گوگل شما تنها زمانی هزینه کسر خواهد شد که کسی بر روی تبلیغ شما کلیک نماید. پس، فقط به ازای نمایش تبلیغات گوگل شما، هزینه ای از شما کسر نمی شود.
  • شما تصمیم می گیرید که به چه میزان می خواهید در طول یک ماه هزینه کنید، و شما هرگز بیش از آنچه تعیین کرده اید، پرداخت نخواهید کرد. هیچ محدودیتی برای حداقل شارژ اولیه وجود ندارد. اما انتخاب یک میزان مناسب، حیاتی است.
  • می توانید ببینید که تبلیغات گوگل شما دقیقاً به چه صورتی کار می کنند، و در صورت لزوم، آن را بازسازی کنید.
  • گزارشی از نحوه عملکرد تبلیغتان ببینید – اینکه چه تعداد از مشتریان جدید از طریق تبلیغات گوگل با کسب و کار شما ارتباط برقرار کرده اند،اینکه آنها از کجا آمده اند و مواردی دیگر.

همین حالا برای تبلیغات گوگل اقدام کنید

آدرس و تلفن تماس

 تهران ، میدان شهدا ، هفده شهریور شمالی ، پلاک 1566 ، طبقه دوم ، واحد 3

 تلفن تماس : 02177528251 - 02177623450

 سامانه پیامک : 982177623450

ایمیل : info [@] parsait . com