سامانه ارسال پیامک

از گذشته بازاریابی مستقیم بهترین شیوه برای فروش محصولات، خدمات و ارتباط با مشتریان بوده است، دیگر روش ها از قبیل پخش آگهی، پست الکترونیکی کارساز نیست و یا راهکارهای پرهزینه تری از قبیل تبلیغات روزنامه ها و رسانه جمعی به قدر هزینه های آنها اثر گذار نمی باشد. اکنون پیامک جزء بهترین راهکارها برای ارتباط با مشتریان فعلی و ترغیب مشتریان بالقوه می باشد، دلیل خیلی ساده است، زیرا همه کسانی که مشتریان شما می باشند و یا به صورت بالقوه می توانند مشتری شما گردند، به تلفن همراه دسترسی دارند. سامانه پیامک آداک پیامک به شما این امکان را می دهد که با سادگی این ارتباط موثر را با مشتریان خود برقرار نمایید.کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیتهای ارائه شده با استفاده از پیام کوتاه بهرمند گردند.

سامانه ارسال پیام کوتاه یا پنل اس ام اس چیست و چگونه کار میکند ؟

پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه یک نرم‌افزار تحت وب می‌باشد که به وسیلۀ آن می‌توانید اقدام به ارسال و دریافت پیامک به صورت تکی یا انبوه نمائید. مدیریت پیامک‌های ارسالی و دریافتی کاملا از طریق سامانۀ آداک پیامک صورت می‌پذیرد و نیاز به هیچ‌گونه ابزار یا نرم‌افزار بخصوصی ندارد. همچنین نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد و سامانه به صورت خودکار پیامک‌های شما را در زمان مقرر ارسال خواهد کرد.

در این نوع سامانه شما نیازمند هیچ گونه مودم GSM یا ابزار دیگری نبوده و مدیریت پیامک های ارسال و دریافتی به صورت کامل تحت وب سایت می باشد. در پنل اس ام اس، نیاز نیست به صورت مداوم به اینترنت متصل باشید ، زیرا سامانه به صورت خودکار پیامک های شما را در زمان مقرر ارسال خواهد کرد.

ارسال پيامک تکي و گروهي ، منشي پيامکي و پاسخگويي هوشمند ، دفترچه تلفن ارسال پيامک به شماره هاي اعتباري کشور ، ارسال پيامک براساس پيش شماره ارسال پيامک براساس جنسيت و محدوده سني مخاطبين ، انتقال پيام به موبايل ارسال و دريافت پيامک از وب سرويس ، سررسيد پيامکي پيشرفته ، ختم قرآن تکريم ارباب رجوع ، خريد کارت شارژ با پيامک ، نوبت دهي ساده ،نوبت دهي پيشرفته سيستم هوشمند کدخوان پيامکي ، ايجاد سطح دسترسي پرسنل ، نظرسنجي ، صندوق پيشنهادات کنترل سامانه با موبايل ، ايجاد کارمند در سامانه ،تحليلگر پيشرفته پيامک ، ثبت سريال قرعه کشي ارسال پيامک به شماره هاي دائمي کشور ، فروش کارت شارژ و سريال ، انتقال پيام به ايميل و سايت مسدود کردن دريافت از شماره ها ، ارسال پيامک از کدپستي ، مسابقه ، ارسال هوشمند ارسال پيامک به اصناف و مشاغل مختلف ، بيمه ارسال هوشمند آژانس هواپيمايي ارسال هوشمند مناسبت ها ، دريافت اطلاعات با اکسل

همین حالا سامانه ارسال پیامک خود را سفارش دهید

آدرس و تلفن تماس

 تهران ، میدان شهدا ، هفده شهریور شمالی ، پلاک 1566 ، طبقه دوم ، واحد 3

 تلفن تماس : 02177528251 - 02177623450

 سامانه پیامک : 982177623450

ایمیل : info [@] parsait . com