مشاوره و راهنمایی سئو

مشاوره و راهنمایی سئو:

از آنجایی که یکی از ارکان مهم برای بهینه سازی وب سایت طراحی استاندارد و هسته وب است , خدمات بهینه سازی فقط و فقط به سایت هایی تعلق می گیرد که بعد از تهیه گزارش و راهنمای بهینه سازی دارای حداقل استاندارد های شروع بهینه سازی باشد و مورد تأیید کارشناسان سئو قرار گیرند.

این موارد خاص می تواند رنگ وب سایت شما , قرار دادن محتوای مناسب در سایت , چیدمان مناسب سایت , رسیدگی و تولید در سایت , سیستم مدیریت محتوای مناسب برای وب سایت , سئو ی وب سایت و . . . باشد که ما در این زمینه شمارا یاری می کنیم.

کمتر شرکتی امروزه در بازار های جهانی و محلی در حال فعالیت می باشد که دوست نداشته باشد در جستجو های گوگل در نتایج اولیه قرار بگیرد.همگان دیگر درک کرده اند که حدود 90 درصد از بازدید وب سایت های طراحی شده از جستجوگر ها می باشد که فقط به واسطه بهینه سازی سایت ها ممکن می باشد.

به همین منظور تمام شرکت هایی که دارای یک وب سایت کامل می باشند برای اینکه مشتریان بیشتری را از راه اینترنت جذب نمایند نیاز به سئو سازی وب سایت دارند که شرکت آداک افزار پارسا در این پروسه همیشه به عنوان یک مجری و مشاور همراه شما می باشد.

توجه فرمایید مهم نیست تازه وارد هستید یا یک فرد حرفه ای یا اینکه یک وب سایت را تازه بالا آورده اید همیشه به روز رسانی و بهینه سازی وب سایت نیاز سایت شماست و جذب ترافیک بیشتر باعث مشتریان و کاربران مراجعه کننده بیشتر به وب سایت شما می شود پس همینک به فکر یادگیری و بهینه سازی و سئو سایت خود باشید.

خدمات بهینه سازی سایت و خدمات سئو سایت شرکت آداک افزار پارسا:

  •    طراحی وب سایت
  •    بهینه سازی و سئو سایت
  •    تعیین هدف و استراتژی فعالیت وب سایت
  •    تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی
  •    اشتراک گذاری و ویدیو مارکتیگ
  •    پشتیبانی و حل مشکلات فنی و کاربری وب سایت

برای مشاوره و راهنمایی سئو کلیک کنید

آدرس و تلفن تماس

 تهران ، میدان شهدا ، هفده شهریور شمالی ، پلاک 1566 ، طبقه دوم ، واحد 3

 تلفن تماس : 02177528251 - 02177623450

 سامانه پیامک : 982177623450

ایمیل : info [@] parsait . com