طراحی سایت اختصاصی

وب سایت شما تصویر تجارت شما در جهان اینترنت است و این تصویر یک تأثیر بزرگ روی موفقیت تجاری شما خواهد گذاشت. تصور بازدید کنندگان وب سایت از تجارت شما به طور کامل به شکل و شمایل سایت و پروژه ی شما بستگی دارد. با استفاده از وب سایت اختصاصی , یک تصویر مناسب و حرفه ای از کسب و کار شما به سرعت در ذهن بازدید کننده نقش می بندد.
یک وب سایت ضعیف میتواند خسارات زیادی بارآورد چراکه وب سایت شما , شناسنامه شما در دنیای وب است و ارائه بهترین چهره از تجارت شما , نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.در طراحی سایت گاهی مشتریان نیاز های فراتری از یکوب سایت معمولی دارد, نیاز هایی که با تلفیق فرآیند های مختلف در سایت پیاده سازی می شوند.
وب سایت های اختصاصی مثل خانه هایی می باشند که دقیقا مطابق با نیاز صاحب خانه طراحی شده اند.در صورتی که تمایل داشته باشید وب سایت شما دقیقا مطابق با نقشه و نیاز شما طراحی شود  یا وب سایت بزرگ و پیچیده ای مد نظرتان است , ما طراحی وب سایت اختصاصی را به شما پیشنهاد می کنیم.
گروه طراحی سایت پارسا یکی از با تجربه ترین شرکت های طراحی وب سایت با حدود 12 سال سابقه ارائه خدمات وب و ویندوز از جمله طراحی وب سایت , سامانه های ارسال پیامک , نرم افزار های مالتی مدیا , تیزر و فیلم تبلیغاتی و خدمات طراحی و چاپ آماده همکاری با تمام ارگان ها , شرکت ها و اشخاص می باشد.

 

تهیه و تنظیم طرح عملیاتی وب سایت

جلسۀ بررسی طرح کسب و کار 

طی یک جلسۀ مشاورۀ حضوری موارد زیر شفاف سازی خواهد شد، موارد مطرح شده در تهیۀ طرح عملیاتی بسیار مهم هستند و باید کاملاً مشخص و شفاف باشند. این موارد به صورت مستقیم با طرح کسب و کار  ( بیزینس پلن ) در ارتباط است. هدف از راه اندازی وب سایت، نحوۀ درآمد و سود دهی وب سایت، میزان گستردگی و حجم امکانات سایت، میزان گستردگی و حجم امکانات پنل کاربران، اسامی سایت های رقیب و مشابه که عملکرد مناسبی دارند، و …

تهیه و تنظیم نسخۀ اول طرح عملیاتی

بعد از مشخص شدن کامل موارد مطرح شده در جلسه تهیه و تنظیم نسخۀ اول طرح عملیاتی آغاز می شود. مدت زمان تهیۀ نسخۀ اول متناسب با حجم پروژه شما می باشد و قبل از شروع به کار، مشخص و به شما اعلام خواهد شد.

تهیه و تنظیم نسخۀ نهایی طرح

بعد از رفع معایب و ابهامات طرح، طرح نهایی همراه با سایت مپ و ماژول مپ، مدت زمان اجرای طرح و هزینۀ اجرای طرح بر اساس موارد نوشته شده در طرح ارسال خواهد‎شد.

 

نحوه پشتیبانی

 • سایت دارای یکسال پشتیبانی طلایی می باشد
 • بعد از اتمام یکسال، به درخواست شما سایت شامل پشتیبانی می شود
 • نحوۀ پاسخگویی به صورت گفتگوی آنلاین، تلفنی، تیکت یا ارسال ایمیل می باشد
 • میانگین مدت زمان بررسی تیکت ها و ایمیل ها ۳ ساعت می باشد
 • ساعات پاسخگویی در ایام هفته ۹ الی ۱۷ می باشد

برخی از امکانات طراحی وب سایت مجموعه پارس

 • طراحی سایت با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا
 • طراحی کاملا ریسپانسیو ، نمایش صحیح در موبایل ، تبلت و ...
 • بهینه سازی استاندارد برای موتورهای جستجو
 • تحویل سریع سفارشات در کترین زمان ممکن
 • آموزش رایگان استفاده از وب سایت به صورت حضوری
 • ارسال ایمیل تبلیغاتی رایگان برای یکبار جهت معرفی سایت شما

همین حالا وب سایت خود را سفارش دهید

آدرس و تلفن تماس

 تهران ، میدان شهدا ، هفده شهریور شمالی ، پلاک 1566 ، طبقه دوم ، واحد 3

 تلفن تماس : 02177528251 - 02177623450

 سامانه پیامک : 982177623450

ایمیل : info [@] parsait . com