تیزر و فیلم تبلیغاتی

تلویزیون به دلیل امكان پخش همزمان صوت و تصویر از جذابیت زیادی برخوردار شده است ضمن اینكه سطح پوشش این رسانه در مقایسه با رسانه‌های دیگر بسیار زیاد است از این‌رو همواره به عنوان یكی از مناسب‌ترین رسانه‌ها برای نمایش تبلیغات مربوط به كالاهای مصرفی مطرح شده است. تبلیغاتی كه در بین برنامه‌های مختلف تلویزیونی نمایش داده می‌شوند اصطلاحا تیزر نامیده می‌شوند.

تیزرها با استفاده از جاذبه‌های صوتی و تصویری سعی در جلب توجه و اغنای مخاطبان خود دارند. هر چند تیزرها در مكان‌هایی مانند سینما نیز نمایش داده می‌شوند اما بیش‌ترین كاربرد آن‌ها در شبكه‌های تلویزیونی است.

در مقایسه با اشكال و روش‌های دیگر تبلیغاتی، برای ساخت تیزرها زمان بسیار بیش‌تری اختصاص داده می‌شود. تمامی مراحل ساخت یك تیزر از حساسیت بالایی برخوردار است كه قصور در هر مرحله می‌تواند نتیجه كار را  تا حد قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد. بر این اساس و با توجه به هزینهء بسیار زیادی كه غالبا صرف ساختن تیزرهای تبلیغاتی می‌شود باید در تمامی مراحل ساخت تیزرها دقت و حساسیت لازم را به كار گرفت.

شرکت آداک افزار پارسا افتخار دارد با بهره گیری از نرم افزارها، تکنیک ها و افراد حرفه ای، به ارائه خدمات در حوزه تولید فیلم های ویدئویی جهت معرفی سازمان، محصولات و خدمات، پروژه های انجام شده، اهداف و برنامه ها و... بپردازد.

همین حالا تیزر و فیلم تبلیغاتی خود را سفارش دهید

آدرس و تلفن تماس

 تهران ، میدان شهدا ، هفده شهریور شمالی ، پلاک 1566 ، طبقه دوم ، واحد 3

 تلفن تماس : 02177528251 - 02177623450

 سامانه پیامک : 982177623450

ایمیل : info [@] parsait . com